Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

ALEA Tours & Trade

ALEA Tours & Trade

U Vršovického nádraží 16
101 00 Praha 10
Telefon: 271 746 732
Web: http://www.alea.cz
Email: tours@alea.cz

 

Cestovní kancelář ALEA Tours & Trade funguje na českém trhu od roku 1993 a od samého počátku se jako tour operátor specializuje především na cesty do Izraele. Díky této úzké specializaci a dlouholeté solidnosti jak ve vztahu k obchodním partnerům, tak především k našim klientům, se nám podařilo získat pověst největšího specialisty na Izrael v České republice. S tím souvisí i naše heslo - Izrael ...víc než jen dovolená. Za tímto heslem si stoprocentně stojíme a jsme si jisti, že i vy, naši klienti, nám po svém návratu z této fascinující země dáte plně za pravdu.

Jsou to především naše zkušenosti vycházející z praxe a vlastních četných návštěv Izraele, velmi dobrá spolupráce s izraelským Ministerstvem turistiky a také flexibilita respektující přání zákazníka, které umožňují splnění prakticky jakékoli představy co se týče cest do Izraele - individuální poznávací cesty (Fly & Drive) nebo pobytová turistika, skupinové poznávací zájezdy po Izraeli, Mrtvé moře - léčebné pobyty a wellness, kongresová turistika a cesty pro specializované profesní a zájmové skupiny nebo sportovně zaměřené pobyty.

IZRAEL
Země pro mnohé neznámá i známá, lákavá i tajemná, milovaná i jablko sváru, pro některé zaslíbená. Vyslovení jejího jména vzbudí v našem nitru celou řadu pocitů, z nichž dominuje zvědavost, či spíše zvídavost – ve své podstatě motor vší lidské touhy po poznání.

O Izraeli se hodně mluví i píše a je skutečně paradoxem zřejmý nepoměr mezi jeho mediální a geografickou velikostí. Nejspíš na tom něco určitě bude, a tak nejsnadnější způsob jak si udělat o věcech jasno je přesvědčit se na vlastní oči.
Vítejte a poznejte zem, kde to všechno začalo...

Další specializace ALEA Tours & Trade, která má původ v našem dlouholetém soukromém zájmu o potápění, se vyhranila a prohloubila založením školy potápění ALEA Divers. Zde se soustřeďuje a realizuje nejen zájem o potápěčský výcvik vedený zkušenými PADI® instruktory a prodej, půjčování a servis potápěčského vybavení, ale i o cesty za potápěním na nejhezčích potápěčských lokalitách v tuzemsku, po Evropě i v zámoří.

Tyto cesty nepřipravujeme jen na papíře, ale také je předem absolvujeme, aby naši klienti cestovali jen do míst, která jsme si vlastnoručně "osahali" a kde můžeme zaručit takovou úroveň služeb, která je pro naši cestovní kancelář obvyklá.

ČLÁNKY CK: 
Mrtvé moře - dovolená s léčebnými účinky
Tábor a Haifa - momentky z Izraele

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Krásy Izraele, Palestiny, Jordánska

S poutavým výkladem české průvodkyně. Cestujte v dobré společnosti a s perfektním servisem. Již 29 let plníme sny cestovatelů. CK TILIA.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.