Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK ESO travel – specialista na exotickou poznávací dovolenou

CK ESO travel – specialista na exotickou poznávací dovolenou

Korunovační 22
170 Praha 7
Telefon: 233 377 711
Web: https://www.esotravel.cz/poznavaci/
Email: info@esotravel.cz

 

Vydejte se na dovolenou snů s těmi, kteří cestování perfektně rozumí. Cestujte s námi! Máme více než dvacet let zkušeností, od roku 1997 létáme na pět kontinentů a aktuálně nabízíme zájezdy do 136 zemí světa.

Jsme jedničkou mezi cestovními kancelářemi, specialistou na dálkové exotické destinace – a to nejen v Česku, ale v celém středoevropském regionu. Jako první jsme v roce 2000 začali organizovat charterové lety do Thajska. Máme v týmu desítky zkušených profesionálů.

Co všechno nabízíme?

Poznávací zájezdy – láká vás cesta do nitra Afriky, nebo na střechu světa? Vezmeme vás do 136 zemí včetně Severní Koreje, Barmy nebo Rwandy.  

Pobyty u moře – vychutnejte se relax na plážích Dominikánské republiky, Kuby nebo Vietnamu, ale i opravdu luxusní zájezdy do známých evropských destinací.

Užít si s námi můžete i akční dovolenou:

lyžování – nenabízíme tradiční evropská letoviska. Za lyžováním vás vezmeme do Chile, nebo do nejlepších středisek Severní Ameriky.

golfové zájezdy – chcete zkombinovat relax na pláži s hraním golfu? Ozvěte se nám, zařídíme to! Ať už si vyberete letoviska v Thajsku nebo Dominikánskou republiku.

potápění – ponořte se do vod Karibiku, Velkého bariérového útesu nebo Indického oceánu. Zajistíme pro vás pobyt v nejlepších potápěčských lokalitách planety.

Vydejte se s námi do slavných metropolí i na vlny:

eurovíkendy – létáme do nejslavnějších evropských měst i do zámoří. Věřte nám – prodloužený víkend v New Yorku není sen!

dovolená na lodi – vyplujte s námi po Středozemním moři, do vln Karibiku, ale klidně i okolo světa! Nabízíme dovolenou na nejlepších lodích planety.

TOP lokality pro poznávací zájezdy: USA, Čína, Mexiko, Keňa, Thajsko, Kuba, Mexiko, Dominikánská republika, Jamajka, Tanzánie, Austrálie, Chile, Jihoafrická republika, Indie, Argentina, Kanada, Nový Zéland, Botswana, Kambodža, Peru, Vietnam, Zimbabwe, Arménie, Panama, Brazílie, Emiráty, Gruzie, Indonésie, Izrael, Nepál, Antarktida, Venezuela, Bolívie, Ekvádor, Island, Japonsko, Jižní Korea, Kostarika, Laos, Myanmar (Barma), Namibie, Nikarague, Omán, Rwanda, Srí Lanka, Tibet, Turecko, Uganda, Uruguay, Uzbekistán,Alžírsko,Fr.Polynésie, Rusko, Ázerbajdžán, Bahrajn, Bhútán, Filipíny, Katar, Kuvajt, Libanon, Malajsie, Maledivy, Mongolsko, Mauricius, Madagaskar, Havajské ostrovy, Curacao, Kolumbie, Kostarika, Paraquay

Články ESO Travel
Tipy na nejkrásnější pláže ve Španělsku
Nejkrásnější pláže v Thajsku podle oblastí

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Krásy Izraele, Palestiny, Jordánska

S poutavým výkladem české průvodkyně. Cestujte v dobré společnosti a s perfektním servisem. Již 29 let plníme sny cestovatelů. CK TILIA.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.