Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

AKVILA TRAVEL

AKVILA TRAVEL

8. května 521/7
771 00 Olomouc
Telefon: 585 224 547
Web: http://www.akvila.cz
Email: info@akvila.cz

 

Pobytové zájezdy se specializací na Turecko, Bulharsko, Řecko, Egypt a Chorvatsko. Levné charterové letenky, last minute zájezdy, odlety z Prahy, Brna a Ostravy. Rezervace dovolené online, zastoupení v kancelářích a agenturách po celé ČR.

CK AKVILA TRAVEL působí na trhu cestovního ruchu již od roku 1991, kdy zahájila svoji činnost pod jiným názvem. Od roku 1995 potom působí výhradně pod názvem Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL.

CK AKVILA TRAVEL patřila k prvním cestovním kancelářím, které začaly využívat charterovou leteckou přepravu nejen s odletem z Prahy, ale i z moravských letišť v Brně a Ostravě. I díky tomu dnes patří mezi významnější cestovní kanceláře, které se specializují na letecké pobytové zájezdy zejména do Řecka, Turecka a Bulharska. Svědčí o tom také vyznamenání a diplomy např. od letecké společnosti ČSA za nejvíce přepravených cestujících charterovou dopravou.

BULHARSKO
jižní pobřeží - Elenite, Kiten, Nesebar, Pomorie, Primorsko, Slunečné pobřeží, Sveti Vlas

EGYPT
Rudé moře - Hurghada, Makadi

ŘECKO
Korfu, Kos, Kréta, Lesbos, Olympská riviéra, Rhodos, Santorini, Zakynthos

TURECKO
Turecká riviéra - Alanya, Antalya, Belek, Kemer, Side

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
Izrael, Jordánsko

Využijte slev při včasné rezervaci. Zvýšené slevy pro stále zákazníky mohou využít ti, kteří byli s naší cestovní kanceláří alespoň dvakrát na dovolené v posledních šesti letech.

Chcete potěšit své blízké k narozeninám, vánocům či výročí? Darujte dovolenou u moře. Dárkové poukazy jsou k dispozici v různých nominálních hodnotách a lze je využít na jakýkoli zájezd pořádaný CK Akvila Travel. Poukaz lze uplatnit při nákupu v prodejnách CK Akvila Travel nebo při nákupu přes internet.

Pronájem auta - autopůjčovna
CK AKVILA TRAVEL ve spolupráci s jedním z největších světových poskytovatelů pronájmů aut společností Traveljigsaw pro vás připravila nabídku pronájmů za nejlepší dostupné ceny.
Zajistěte si zapůjčení auta ihned a získejte tak jistotu dostupnosti, záruku renovované autopůjčovny a cenovou garanci.

Základním motivem naší české cestovní kanceláře je maximální spokojenost klientů, kteří nám dávají svoji důvěru ve formě nákupu dovolené. Tomu se také podřizuje práce celého týmu pracovníků.

ČLÁNEK CK:

Rhodos - ostrov, který strážil Hélios 

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Krásy Izraele, Palestiny, Jordánska

S poutavým výkladem české průvodkyně. Cestujte v dobré společnosti a s perfektním servisem. Již 29 let plníme sny cestovatelů. CK TILIA.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.