Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CA Awer Tour

CA Awer Tour

Farní 1
789 01 Zábřeh
Telefon: 583 418 297
Web: http://www.awertour.cz
Email: info@awertour.cz

 

Cestovní agentura Awer Tour zprostředkovává poutní zájezdy cestovní kanceláře Awertour v Bratislavě. Poutní zájezdy po stopách Abraháma, Mojžíše, Ježíše Krista či apoštola sv. Pavla, jsou doplněny repertoárem klasických svatých míst na evropském kontinentě. Účastníkovi chtějí nabídnout nový pohled víry na jeho vlastní životní pouť.

V rámci symbolismu poutě, jako životní snahy směřovat do věčného Jeruzaléma, se poutník setkává s kulturním horizontem jiných národů a přichází do kontaktu s místními křesťanskými komunitami. Biblický i kulturní rozměr poutí má za úkol překonávat rozdíly mezi lidmi a hledat to, co nás spojuje v úloze zachování tohoto světa.

Krédo naší společnosti stále vyplývá z přesvědčení, že každý věřící křesťan by měl mít možnost alespoň jednou v životě navštívit Svatou zemi, pozemskou vlast Božího Syna Ježíše Krista, místo, kde se zrodila naše křesťanská víra.

Další kontakty

Pobočka Olomouc
Arcibiskupství olomoucké
Wurmova 9
771 01 
Telefon: 587 405 421

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Krásy Izraele, Palestiny, Jordánska

S poutavým výkladem české průvodkyně. Cestujte v dobré společnosti a s perfektním servisem. Již 29 let plníme sny cestovatelů. CK TILIA.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.