Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Avetour

CK Avetour

Novoměstská 205
518 01 Dobruška
Telefon: 494 623 929
Web: http://www.avetour.cz
Email: info@avetour.cz

 

Specialista na IZRAEL a POZNÁVACÍ ZÁJEZDY. S námi se můžete zatoulat až do Austrálie, Ameriky a dalších překrásných míst světa.

CK Avetour působí na tuzemském trhu od roku 1993 a už naše první cesty byly zacíleny právě do Izraele. Zájezdy do této destinace jsou vlastně jakousi výkladní skříni naši společnosti, neboť se převážně věnujeme právě této zemi. 

Platíme za jednoho z největších a rozhodujících touroperátorů v ČR při organizování cest do Svaté země. Za kvalitu a pestrost našich produktů hovoří už tisíce přepravených klientů. Díky našemu objemu dokážeme skloubit kvalitu s velmi atraktivní cenou. 

Izrael je země malá rozlohou, ale velká k uspokojení snů a představ s úžasnou mnohatisícovou historii, která je zároveň i jakýmsi duchovním "pupkem světa", kde se potkávají 3 monoteistická náboženství - judaismus, islám a křesťanství. Svoji historií a kulturou sahá Izrael až do 4. tisíciletí před n.l., a současně je to mladý stát, který nově vznikl v roce 1948. Izrael Starým i Novým zákonem ovlivnil celou západní kulturu, současně má nejvíc nepřátel po celém světě (antisemitismus). Jsou tady úrodná údolí i vyprahlá poušť.

Zkuste si sami vybrat, dotknout se této jedinečné země zaslíbené a vydat se na cestu časem, do míst, kde to všechno začalo. Zájezdy provází mimořádně erudování a odborní průvodci, kteří vám přiblíží Izrael v pravdě ucelené podobě.

CK Avetour má pojištění proti úpadku u UNIQA pojišťovny.

ČLÁNKY CK:
USA - ikony jihozápadu
Mexico - poznávací dovolená v úctyhodné zemi
Singapur, Malajsie, Thajsko - pestrá exotická dovolená
Čína - zájezdy pro náročné cestovatele

Další kontakty

Mobil: 602 441 670

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Krásy Izraele, Palestiny, Jordánska

S poutavým výkladem české průvodkyně. Cestujte v dobré společnosti a s perfektním servisem. Již 29 let plníme sny cestovatelů. CK TILIA.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.