Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

ALINEA Voyages

ALINEA Voyages

Kobližná 19 (OD Vichr)
602 00 Brno-město
Telefon: 542 134 238
Web: http://www.ckalinea.cz
Email: info@ckalinea.cz

 

Nabízíme tradiční autokarové i letecké poznávací zájezdy zejména do FRANCIE a ITÁLIE, letecké prodloužené víkendy do Paříže, Říma, Florencie, Londýna, Barcelony i jiné eurovíkendy od partnerských CK. Všechny autokarové zájezdy odjíždějí ráno s ubytováním v hotelu po trase, pouze se zpáteční nocí v autobuse, některé jsou bez nočních přejezdů.

FRANCIE
Tradičně nejvíce zájezdů směřuje do Paříže, kam nabízíme za výhodných podmínek také letecké zájezdy s bohatým programem a zkušeným průvodcem a letecké eurovíkendy od našich obchodních partnerů.
Naše autokarové poznávací zájezdy do Francie organizujeme bez prvního nočního přejezdu a s ubytováním po trase, mnohé jsou pohodové bez nočních přejezdů a jsou podloženy mnohaletou zkušeností a znalostí jednotlivých regionů. Zavedou vás do Alsaska, Lotrinska, Franche-Comté, Burgundska, Champagne, Normandie, Bretaně, Provence a na Azurové pobřeží, Korsiku a zámky na Loiře.

ITÁLIE
Naše poznávací zájezdy do Itálie Vás přivedou do atraktivních míst (Řím, Vatikán, Florencie, Benátky, Neapol...), kde se bohaté kulturní památky střídají s přírodní krásou romantické krajiny.

Naše nabídka zahrnuje i pobytové a poznávací zájezdy partnerských cestovních kanceláří (katalogy k dispozici v CK). Za stejných podmínek jako u organizátorů si u nás můžete zakoupit zájezdy do destinací, které sami neorganizujeme. Sdělte nám svůj požadavek, připravíme výběr nabídek.

Tradičně organizujeme školní a tematické zájezdy pro kolektivy a pro odborníky na mezinárodní veletrhy a konference. Zajišťujeme kompletní servis pro služební a soukromé cesty.

Nezávislým cestovatelům nabízíme široké spektrum služeb. Na základě Vaší poptávky vypracujeme konkrétní nabídku služeb pro Vaši dovolenou nebo služební cestu.

ALINEA Voyages s.r.o. je pojištěna pro případ úpadku u Generali Pojišťovny a.s.

Další kontakty

Mobil: 602 704 059 

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Krásy Izraele, Palestiny, Jordánska

S poutavým výkladem české průvodkyně. Cestujte v dobré společnosti a s perfektním servisem. Již 29 let plníme sny cestovatelů. CK TILIA.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.