Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CA Awer Tour

CA Awer Tour

Farní 1
789 01 Zábřeh
Telefon: 583 418 297
Web: http://www.awertour.cz
Email: info@awertour.cz

 

Cestovní agentura Awer Tour zprostředkovává poutní zájezdy cestovní kanceláře Awertour v Bratislavě. Poutní zájezdy po stopách Abraháma, Mojžíše, Ježíše Krista či apoštola sv. Pavla, jsou doplněny repertoárem klasických svatých míst na evropském kontinentě. Účastníkovi chtějí nabídnout nový pohled víry na jeho vlastní životní pouť.

V rámci symbolismu poutě, jako životní snahy směřovat do věčného Jeruzaléma, se poutník setkává s kulturním horizontem jiných národů a přichází do kontaktu s místními křesťanskými komunitami. Biblický i kulturní rozměr poutí má za úkol překonávat rozdíly mezi lidmi a hledat to, co nás spojuje v úloze zachování tohoto světa.

Krédo naší společnosti stále vyplývá z přesvědčení, že každý věřící křesťan by měl mít možnost alespoň jednou v životě navštívit Svatou zemi, pozemskou vlast Božího Syna Ježíše Krista, místo, kde se zrodila naše křesťanská víra.

Další kontakty

Pobočka Olomouc
Arcibiskupství olomoucké
Wurmova 9
771 01 
Telefon: 587 405 421

Najdete nás na mapě

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Krásy Izraele, Palestiny, Jordánska

S poutavým výkladem české průvodkyně. Cestujte v dobré společnosti a s perfektním servisem. Již 24 let plníme sny cestovatelů.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.